Banen- en informatiemarkt zeer geslaagd

Banen- en informatiemarkt zeer geslaagd

De banen- en infomatiemarkt van afgelopen zaterdag 4 februari was zeer druk bezocht en dus een groot succes!


De banen- en infomatiemarkt van afgelopen zaterdag 4 februari was zeer druk bezocht en dus een groot succes!

Kon jij er niet bij zijn of heb je het gemist? Geen paniek! Je kunt openstaande vacatures en vrijwillige functies hier nogmaals terug kijken: Vacatures

En wie weet ben jij binnenkort onze nieuwe collega!

pol3.jpg
Foto: Pim Mul ©

pol2.jpgFoto: Pim Mul ©

 

Doe-route

Onder begeleiding van een Archeotolk maken de leerlingen kennis met het wonen, werken en leven van prehistorische jagers, Romeinse soldaten en/of middeleeuwse ambachtslieden. Hierbij gaan ze aan de slag met verschillende activiteiten.

Lees meer

Schoolreis lunch

Maak je schoolreis compleet en geniet met de klas van een verzorgde lunch zoals heerlijke frites met mayo en biologische kipnuggets.

Lees meer

Reserveer schoolreis

Ga mee op avontuur en reserveer hier direct jouw schoolreis naar Archeon.

Reserveren

Volg ons op social media:

© 2025 Archeon, SERA Business Design