Romeinen bij opening landelijke finale AAV’36

Romeinen bij opening landelijke finale AAV’36

Afgelopen weekend waren de Romeinen bij de opening van de landelijke finale van CD competitie AAV’36.


Afgelopen weekend waren de Romeinen bij de opening van de landelijke finale van CD competitie AAV’36. Er deden 31 verenigingen mee die in totaal 48 teams vormden.

Tijdens de vlaggenparade aan het begin van de dag, liepen de twee Romeinse soldaten samen met Femke Pluim. De vlaggenparade zag er vrolijk uit met vele gekleurde vlaggen en lachende gezichten. Na de vlaggenparade met de Romeinen, begon het echte werk voor de jonge atleten.

Een verslag van deze sportieve dag is te lezen op http://www.aav36.nl/actueel/c-meisjes-tweede-in-landelijke-finale-cd-competitie

Doe-route

Onder begeleiding van een Archeotolk maken de leerlingen kennis met het wonen, werken en leven van prehistorische jagers, Romeinse soldaten en/of middeleeuwse ambachtslieden. Hierbij gaan ze aan de slag met verschillende activiteiten.

Lees meer

Schoolreis lunch

Maak je schoolreis compleet en geniet met de klas van een verzorgde lunch zoals heerlijke frites met mayo en biologische kipnuggets.

Lees meer

Reserveer schoolreis

Ga mee op avontuur en reserveer hier direct jouw schoolreis naar Archeon.

Reserveren

Volg ons op social media:

© 2025 Archeon, SERA Business Design