Experience Day van Cameranu

Experience Day van Cameranu

Op 11 april ontvingen wij vele enthousiaste fotografie liefhebbers. Met een gevarieerd programma van demonstraties, lezingen en zelf aan de slag om unieke foto's te maken in een levend verleden. 


De deelnemers van Cameranu volgden een gevarieerd programma in Musuempark Archeon. Zij konden deelnemen aan zes verschillende photowalks en diverse workshops waarbij zij kennismaakten met verschillende ambachten en onze Archeotolken.

In hetzelfde weekend vond ook het Schots Weekend plaats, wat extra mogelijkheden bood om unieke beelden te vast te leggen. 

Daarnaast kregen de deelnemers een exclusieve show in de Arena, speciaal om te oefenen met actiefotografie. 

Henry van Rheenen, eventmanager van Cameranu, vertelt:

Afgelopen zaterdag waren we te gast bij jullie. we mochten er zo'n 275 klanten ontvangen en een inspirerende, leerzame fotografie dag bezorgen. Het was een feest om bij jullie te zijn. Heel veel blijde gezichten gezien en complimenten mogen ontvangen. Dank voor de goede zorg. Tot een volgende keer.

Bekijk hier de aftermovie van Cameranu.

 

DSC_0321.JPG

Volg ons op social media:

© 2026 Archeon, SERA Business Design