Avondvierdaagse bij Archeon!

Avondvierdaagse bij Archeon!

Roman Runs in Alphen aan den Rijn! Van 18 t/m 21 wordt voor het eerst in 18 jaar weer een Avondvierdaagse georganiseerd in Alphen aan den Rijn.


Roman Runs in Alphen aan den Rijn!

Van 18 t/m 21 wordt voor het eerst in 18 jaar weer een Avondvierdaagse georganiseerd in Alphen aan den Rijn. Niet alleen dit evenement ziet weer nieuw leven, maar ook ons Romeinse verleden wordt weer leven ingeblazen. Dinsdag 19 mei wordt een heuse ‘Romeinse avond’ voor alle deelnemers. Alphen aan den Rijn (Albaniana) heeft een rijk Romeins verleden, onbekend bij velen!

Tijdens de Romeinse avond loopt de route langs verschillende Romeinse hotspots in Alphen aan den Rijn, waaronder het aquaduct in het centrum en de zuilen bij Kerk en Zanen. Ook zullen alle deelnemers tijdens deze avond de Romeinse nederzetting Traiectum ad Rhenum in Archeon bezoeken. Begeleid door echte Romeinen loopt de route langs verschillende Romeinse gebouwen (inclusief het Alphense Romeinse Museum) alvorens weer richting centrum te gaan.

Om deze avond nog feestelijker te maken, willen we alle deelnemers oproepen om tijdens deze avond, 19 mei, ook in Romeinse kleding de route mee te lopen! Laat op 19 mei tijdens de Avondvierdaagse een foto van jouw groep verkleed als Romeinen maken en maak kans op een compleet verzorgd bezoek aan Archeon en het Romeins Museum!

Kijk voor de spelregels op www.heelalphenwandelt.nl/A4D.

Locaties

Wij hebben diverse unieke locaties om jouw evenement net dat beetje extra te geven! Variërend van een gezellig diner met de familie tot een spetterend feest met honderden gasten.

Bekijk de locaties

Food & Beverage

Kom ouderwets genieten met jouw gasten. Wij verzorgen heerlijke dranken en spijzen voor jouw diner, barbecue, borrel, receptie of feest.

Bekijk ons aanbod

Offerte

Om zeker te weten dat we het event organiseren waar jij naar op zoek bent maken wij graag een vrijblijvende offerte op maat.

Offerte aanvragen

Volg ons op social media:

© 2025 Archeon, SERA Business Design